Granit seramik kabuk sıva

Granit seramik kabuk sıva

Yeni nesil de sıradışı tasarıma önem verenlerin yeri burası

Seramik sıva nedir ?granit sıva nedir ?kabuklu sıva nedir ?bu üç isimde aynı malzeme olup farklı isimlerle tanınmıştır.Seramik sıva İç ve dış cephede kullanılan sıradışı mükemmel bir dekorasyon malzemesidir. Granit sıva özel karışımları sayesinde kullanıldığı yerlerde granit mermer görüntüsü verir .

Seramik sıva hakkında bilgiler :

Seramik esaslı kabuk kırıkları ve yüksek mukavemetli akrilik reçineden mamul malzeme, kimyasal yapısı ve reçine kalitesine bağlı olarak; yüksek aderans, su geçirmezlik, tüm dış etkilere mukavemet, uzun ömürlülük gibi fiziksel niteliklere sahiptir. Çimento esaslı ürünler, cam, metal, vb ürünler üzeri uygulanabilir, yıkanabilir, başka malzeme gerektirmez!

Seramik sıva, kabuk Sıva ,granit sıva olarak bilinen bu malzemenin en büyük avantajları ürünü ek yapmaz, çatlama yapmaz ,dökülmez, çizilmez, solmaz ve alev almaz.%15 oranında ısı yalıtımı sağlar

Seramik sıva kullanım yerleri :İç Cephe, Dış cephe ,apartman merdiven duvarları,wc-banyo,hamam ve zeminler için de kullanılır sadece burada kullanım ve uygulama aşamalarına dikkat edilmeli

MUTFAK-WC-BANYO FAYANS SERAMİK TADİLATLARINDA ÇOK PARALAR HARCAMAYIN fayans seramik yapılan yerlerde değişimine gerek yoktur. kırma dökme harfiyat tadilat gerektirmez

Seramik sıva özellikleri:

Elastiktir, Su geçirmez, Su buharı geçirgendir, Aderansı yüksektir, Uzun ömürlüdür. Çatlamaya karşı dirençli, yüksek elastikiyette bir kaplama olup iç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklıdır. Su itici özelliği nedeniyle suyu geçirmez. Su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlar. çatlakları örter. Esnek yapısı ile hareket deformasyonuna dayanıklıdır.Yıkanabilir, alev almaz, anti bakteriyel özelliğe sahiptir. İç cephede rahatça kullanılabilir.

Seramik sıva uygulama :

Seramik sıva uygulama öncesi özel astarı uygulanır 11 kg’lık torba olarak set haalinde satılır. ortalama uygulama kalınlığına göre 14 -18  metre kare alan kaplamaktadır.

seramik sıva katalogu kabuklu sıva kataloğu,granit sıva kataloğu,yapraklı sıva boya kataloğu bunların hepsi aynı üründür.

Resimlerin üzerini tıklayıp model seçebilirsiniz.

Seçmesi sizden hizmet bizden

YAPILAN İŞLER

Yorum Yapın